Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Telefon+420 775 759 706 E-mailkorek@jelinek.cz
Korek Jelínek / Spodní menu / Doprava
Kategorie

Doprava

Dodávky

 • Dodávky budou dle provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Všeobecně skladové položky bývají doručeny do pěti pracovních dnů. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, jako např. u zboží na objednávku, kde je dodací termín 5 - 6 týdnů od objednání. O případném zdržení zboží vás budeme informovat emailem.
 • Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu.
 • Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (i přes dohodnutý termín není přítomna kupujícím určená osoba, nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.
 • Tabule o rozměrech nad 1500mm jsou dodávány přepravní službou TopTrans. Cena dopravy se mírně liší od standardní přepravy a bude vám sdělena po odeslání objednávky (eshop toto neumí rozeznat).
 • Standardní balíky zasíláme pomocí přepravní služby GEIS. Zásilku je nutno ihned při převzetí řádně překontrolovat a na poškozené balíky vypsat škodní list. Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Standardní cena dopravného je 129 Kč s DPH.
 • Objednávky nad 2 000 Kč s DPH mají dopravu zdarma. Doprava zdarma se týká pouze objednávek zboží za maloobchodní ceny, nikoliv pro velkoobchodní partnery. E-shop maloobchodní a velkoobchodní zákazníky neumí rozlišit, pokud jste tedy naším velkoobchodním partnerem a cena zboží Vám bude při fakturaci upravena dle stanovených podmínek, doprava bude přičtena dle podmínek sjednaných s Vaším obchodním zástupcem.

Osobní odběr

 • Pokud si chce kupující zboží objednané přes e-shop vyzvednout na showroomu v Rychnově u Jablonce nad Nisou, stačí při vytváření objednávky zaškrtnout jako Způsob dodání: Osobní vyzvednutí na prodejně.
 • Na prodejně lze platit jak hotově, tak platební kartou přes terminál. Emailem budete informováni o možném termínu vyzvednutí.
 • Zboží bývá připraveno na prodejně k osobnímu odběru z pravidla do dvou pracovních dní, kupující bude o možném termínu vyzvednutí informován prodávajícím prostřednictvím emailu.
 • Objemné zboží je nutno vyzvednout nikoliv v Rychově u Jablonce nad Nisou, ale v našem skladu v areálu Tedom, Belgická 4685/15, 466 05 Jablonec nad Nisou. O místě vyzvednutí bude kupující předem informován kupujícím prostřednictvím emailu.
 • Showroom v Rychnově u Jablonce nad Nisou již nefunguje jako klasická prodejna z důvodu přestěhování skladu do nových prostor v Jablonci nad Nisou. Kupující musí počítat s tím, že pokud si na showroomu chce zakoupit zboží, musí zde nejdříve zboží uhradit a poté si pro něj zajet do skladu do Jablonce nad Nisou či mu zboží necháme svézt do Rychnova a do dvou dní je možné si ho vyzvednout.

Kontakt

Korek Jelínek, spol. s r.o.
Ještědská 492, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou, Česká republika
Tel.: +420 483 388 327
Fax: +420 483 388 328
E-mail: korek@jelinek.cz

IČO: 62738984
DIČ: CZ62738984

Užitečné odkazy

MajorShop